Hizmet Alanlarımız

Üniversiteler
Hastaneler
Fabrikalar
Müzeler ve Türbeler
İl ve İlçe Belediyeler
Park-Bahçeler Mezarlıklar
Vakıflar
Eğitim Kurumları
Siteler Stadlar ve Spor Salonları
Kongre ve Organizasyon Faaliyetleri
Mağazalar
Şantiyeler
Site ve Konut Güvenliği
Huzurlu bir yaşamın il şartı güvenliktir. Giriş ve çıkışlar kontrol altında tutularak, size ve sevdiklerinize yaşadığınız mekanlarda 7 gün 24 saat güvenli bir ortam sunmak için eğitilen personelimiz, küçük birer şehri andıran sitelerde özel hayatınızın size özel kalması için konutlarınızda gerekli tedbirleri alıp; huzurlu ve güvenli bir ortam için en uygun şekilde görev başında olacaktır.
İş Yeri ve Tesis Güvenliği
Her türlü bina, fabrika, tesis gbi yerlerde konusunda uzman, görevlendirildiği bölüme özel teknolojik ekipmanlarla donatılmış iş yeri ve tesislerinizi en az sizler kadar sahiplenecek, güvenlik anlamında çözüm ortağınız olacaktır.
Hastaneler
Hastaların, hasta yakınlarının, refakatçilerin, hastanede çalışanların huzur ve güvenliğinin sağlanması, hastaneye gelen kişlerin yönlendirilmesi,hastane bahçesinde park ve trafiğin düzenlenmesi, hastane demirbaş ve sarf malzemelerinin korunması, kötü niyetli kişilerin genel huzuru bozmasının engellenmesi sağlanmaktadır.
Fuar ve Kongre Güvenliği
Özel kurum yada kişilerin düzenlediği toplantılar, konser, vb. tüm organizasyonlarda, organizasyon komitelerinin ihtiyaç duyabileceği özel güvenlik hizmetlerine yönelik tüm fiziki, teknik ve teknolojik destek firmamız tarafından verilmektedir.
Teorik ve pratik eğitimde geçen, özellikle halka açık organizasyonlarda görev yapma becerisi yüksek, sertifikalı güvenlik personelimiz tim koşullarda tam hizmet parolasıyla görevlendirileceği alanda tam güvenliği sağlayabilecek niteliktedir.
 
 
 
 
 
 
AFM Özel Güvenlik 2018